Neste Dante тансаг хар саван грам

„Танец“ гостуваше во Тетово во полупразна сала, граѓаните ...- Neste Dante тансаг хар саван грам ,Жителите на Тетово останаа неинформирни дека во градот вчера гостуваше најпознатиот национален ансамбл за народни игри и песни на Македонија „Танец“.Танец настапи во полупразна сала, зашто немало кој да ги ...Nov 01, 2019·Жителите на Тетово останаа неинформирани дека во градот вчера гостуваше најпознатиот национален ансамбл за народни игри и песни на Македонија „Танец“. Локалните медиуми и новинари не беа известени и затоа немаше ...Тандемен скок с парашут + HD видеозаснемане за 345лв.

Тандемен скок с парашут от 3000 - 3500м височина + HD видеозаснемане, от Спортно парашутно дружество Парасоф от Rio.bg

Цени - СПА хотел Танне

Цени Ски сезон (01.12 – 10.03) 1 нощувка единична стая със закуска /bb/ 90 лв. eдинична стая със закуска и вечеря/hb/ 110 лв. икономична двойна стая със закуска/bb/ 105 лв. икономична двойна стая със закуска и вечеря/hb/ 145 лв. двойна стая ...